ОЗЕРО ГОРИ РИБОЛОВЛЯ XTREME ВИНО ПРО НАС ПРОЇЗД

ДЕГУСТАЦІЯ (ФОТО)


Вино - напій сонця і землі
Вулканічні схили Берегівського горбогір”я, унікальні ґрунти та велика кількість сонячних днів – якнайкраще сприяють вирощуванню винограду.

Велике фото (219 Кб)
Із районованих сортів винограду Берегівського краю визнаними виноробами виготовляються виключно марочні вина.

Велике фото (43 Кб)
„Старий Підвал” – це невеличкий, але дуже старовинний підвал, стіни якого покриті тонким шаром благородної патини і пороху століть, викликає повагу і цікавість своїм виглядом. Пивниця розташована в горі, по якій колись проходили північні кордони Римської імперії і має солідний вік – понад 300років. За народними переказами такі підвали були видовбані вручну полоненими турками, яких удільні князі після переможних битв засилали в свої володіння. Сліди від кайла на стінах видні до цього часу.
Велике фото (161 Кб)
Старовинні приладдя виноробів
Велике фото (165 Кб)
бокал тюльпаноподібної форми потрібно тримати пальцями за ніжку. Спочатку визначте прозорість та колір вина, потім при легкому коливанні бокала – аромат і букет, і тільки потім робите ковток, омиваєте вином весь рот і , закинувши голову ковтаєте...
Велике фото (52 Кб)
Одержати повне задоволення від вина можна лише гармонійно поєднуючи його з їжею та водою. Для дегустації вам запропонують: сир селиський – сир без консервантів та харчових добавок, який виготовляється на Хустщині за тисячолітніми традиційними технологіями швейцарських Альп, погачі – традиційне прісно шарове тісто угорської кухні, що випікається з додаванням сиру, шкварок або картоплі, грецький горіх, яблука та мінеральну воду, які освіжать Ваші смакові відчуття після кожного сорту вина .
Велике фото (147 Кб)
На стінах підвалу одержані нагороди на престижних винних конкурсах та фестивалях – це результат самовідданої клопітливої праці та мистецького вміння виноробів.
Велике фото (197 Кб)