ОЗЕРО ГОРИ РИБОЛОВЛЯ XTREME ВИНО ПРО НАС ПРОЇЗД

СИНЕВИРСЬКЕ ОЗЕРО

Наймальовничішим куточком Закарпаття справедливо вважається Міжгірщина. Вона вабить мандрівників лісистими горами, підхмарними полонинами, швидкоплинними ріками Теребля та Чорна Ріка і цілющими джерелами мінеральних вод типу Буркуг.

Але здавна вважається, що найкоштовнішим і найважливішим скарбом міжгірщини є Синевирське озеро ("Морське Око") на висоті 989 метрів над рівнем моря. Воно утворилося в післяльодовий період внаслідок перекриття річкової долини зсувами. Улоговина заповнилась водою трьох гірських струмків, і розмір озера та й глибина змінюються в залежності від кількості опадів. Середня площа - 4-5 га, глибина - 8-10 метрів. Найглибша точка - 22 м. У прозорій холодній воді добре почувається форель озерна, райдужна та струмкова. А навколо "Морського ока" красуються стрункі ялини, вік яких сягає 140-160 років.

Унікальним і єдиним на всю Європу є Музей лісосплавуна Чорній Ріці. Тут можна ознайомитися з старовинним знаряддям праці лісорубів та плотогонів-бокорашів; побачити різні побутові та житлові будівлі; пройтися по греблі, милуючись чудовими краєвидами, дихаючи цілющими пахощами свіжого повітря.

На міжгірщині щедро родиться ожина, чорниця, брусниця, малина, суниця лісова та й ліскові горішки. Цими дарами природи можна поласувати, мандруючи горами, лісами й долинами. З лісової фауни тут зустрічаються олені і ведмеді, козулі і дикі кабани, вовки і рисі, лисиці і зайці та багато іншої звірини. З птахів найчастіше трапляються сови, дятли, глухарі, орли та інше птаство...

ВЗЯТИ ДО УВАГИ :
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ГОТЕЛЬ "МОРСЬКЕ ОКО"

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТУРБАЗУ "СИНЕВИРСЬКЕ ОЗЕРО"
ПЕРЕЛІК СТРАВ РЕСТОРАНУ"СИНЕВИРСЬКЕ ОЗЕРО"

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ГОТЕЛЬ "ДІМ ХУДОЖНИКА"

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОЛИБУ "КРАСНА"


ЕКСКУРСІЇ ПО ЗАКАРПАТТЮ

ЕКСКУРСІЇ НА КОНЯХ ВЕРХИ І В КАРЕТІ

  • Екскурсія навколо озера (Фото 3.1, 3.2, 3.3)
  • Екскурсія на полонину Озерна - вид Синевирського озера з висоти пташиного польоту (Фото)
ПОСМОТРЕТЬ:
ФОТОГАЛЕРЕЯ "СИНЕВИРСЬКЕ ОЗЕРО" (ЛІТО)
ФОТОГАЛЕРЕЯ "СИНЕВИРСЬКЕ ОЗЕРО" (ЗИМА)
ФОТОВРАЖЕННЯ (2001 год)
ФОТОВРАЖЕННЯ (2007 год)

ПОЧИТАТИ:
ЛЕГЕНДА ПРО СИНЕВИРСЬКЕ ОЗЕРО
ЩЕ ОДНА ЛЕГЕНДА ПРО СИНЕВИРСЬКЕ ОЗЕРО
МУЗЕЙ ЛЕСУ І СПЛАВУ

А ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ ЩО... Згідно з нормами СНІП №2152-80 на вміст негативних аероіонів в повітрі промислових і громадських приміщень необхідний мінімум - 600 іонов/см3, оптимальний рівень - 3000-5000 іонов/см3. Негативні аероіони ще називають вітамінами повітря - допомагають при лікуванні бронхіту, гіпертонії, радикуліту, нервових розладів, бронхіальної астми. Позитивні аероіони це іони-вбивці людського організму. А зараз вибирайте (негативних аероіонів): повітря квартир - 50 -100 іонов/см3, повітря міських вулиць - 100 - 500 іонов/см3, лісове і морське повітря - 1000 - 5000 іонов/см3, повітря гірських курортів - 5000 - 10000 іонов/см3, повітря біля водопадів - 10000 - 50000 іонов/см3, повітря після грози - 50000 - 100000 іонов/см3.


Примечание: Данный сайт носит чисто информативный характер и представляет собой сборник информационных туристических материалов. Информация по поводу представленных на сайте турбаз устарела и для более полного и актуального ознакомления с предложениями по отдыху в Закарпатье, для заказа туров и для получения актуальной ценовой информации - просим обращаться на сайт туристической фирмы «Танол».