ОЗЕРО ГОРИ РИБОЛОВЛЯ XTREME ВИНО ПРО НАС ПРОЇЗД

ГОРИ

"Пейзаж не може бути прекрасним, якщо на горизонті немає гірських вершин".
Шатобріан.

Через Закарпаття з північного заходу на південний схід пролягає гірська гряда Українських Карпат. По найвищому гірському хребту проходить адміністративна межа між Закарпатською і Львівською, івано-франківською областями а також державний кордон із Словаччиною і Польщею на північному заході і Румунією на південному сході.

Найвища гора Українських Карпат - Говерла (2060м.), яка носить титул "найвищої точки України". Карпати відокремлюють Закарпаття від континентальної України, відсікаючи повітряні потоки з північного сходу і південного сходу. Даний процес сприяє порівняльній відмінності клімату Закарпаття від більшої частини України.

На північний захід від гірської гряди українських Карпат тягнеться придунайська низовина. По ній теплі потоки середземноморського повітря проникають в Закарпатті аж до гребеня Карпат. Це обуславліваєт жарке і тривале літо і м'яку багатосніжну зиму. Самі ж гори Карпати є "м'які", без скельних виступів гірські вершини - полоніни. Це ділянки гір вище 1400м., на яких не росте ліс. Переважаюче трав'яне і чагарникове покриття плоскогір'я сприяє проїзростанію делікатесних ягід, таких як чорниця і брусниця. Трохи нижче, на схилах гір, завжди можна зустріти чагарники ожини.
Літом, численні отари овець, випасаємих пастухами з квітня по листопад місяць, доповнюють гірський пейзаж. Попутно відбувається збір овечого молока з якого прямо на полонінах отримують овечий сир (з которго надалі виготовляється дуже смачна бринза).

Основна частина Карпат покрита хвойними і буками лісами. У слідство чого, Карпати ще називають "легкими Європи".

Окрім ялини і буку в Карпатах також виростають дуб, клен, граб, сосна, модрина, вільха, черешня, горіх а також тіс - дерево, період життя якого близько тисячі років.

У гірських масивах багато тисяч років назад утворилися карстові печери і копальні з покладами кам'яної солі. Над копальнями розташовані солоні озера аля "Мертве море" в Ізраїлі. Набагато менші за розміром, але з тими ж цілющими свойтсвамі.

Поїстінне основним багатством Карпат є безліч мінеральних джерел. По своєму складу вони близькі до таких відомих вод як Боржомі і Єсентуки-2. Відсутність заборон на їх вживання, "безкоштовність", присутність серед дикої і невинної природи, сильні і багатообразні лікувальні властивості - принесуть Вашому відпочинку додаткову користь

Для Вас, гірськолижники, пропонуємо наступні гірськолижні траси:

1) Для тих хто не вміє кататися, для дітей і початківців.

Поряд з ТОК „Синевирське озеро” знаходитися гірськолижний витяг завдовжки 300м., яка належить турбазі "Арніка", є також інструктор. На турбазі "Шовокова косиця" є власний бугельний витяг завдовжки 300м. Витяг і траса освітлюються вночі. Також є інструктори. Працює прокат лиж і спорядження.

2) Для тих хто вміє кататися, і для професіоналів.

Поряд з турбазою "Шовкова косиця" на горі Красія працює крісельний витяг завдовжки 2000м. а також декілька бугельних витяги біля крісельного. Дуже зручна траса. Працюють ратраки. Схема витягів. Працює прокат лиж і спорядження. Поряд з турбазою "Жди ня Єво" працює бугельний витяг завдовжки 800м. Працює прокат лиж і спорядження.

ПОДИВИТИСЯ:
ФОТОГАЛЕРЕЯ "ГОРИ" (ЛІТО)
ФОТОВРАЖЕННЯ - "Коли болять навіть мізинці на ногах"

ПРИЙНЯТИ ДО УВАГИ:
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ГОТЕЛЬ "МОРСЬКЕ ОКО"

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТУРБАЗУ "СИНЕВИРСЬКЕ ОЗЕРО"

ІНФОРМАЦІЯ ПРО БАЗУ ВІДПОЧИНКУ "ЖДИ НЯ ЄВО"
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТУРБАЗУ "ПЕРЛИНА КРАСІЇ"

ЭКСКУРСІЇ ПО ЗАКАРПАТТЮ

ЕКСКУРСІЇ НА КОНЯХ ВЕРХИ І В КАРЕТІ

  • Екскурсія навколо озера - півгодинна (Фото 3.1, 3.2, 3.3)
  • Екскурсія на полоніну Озерна - вид Синевірського озера з висоти пташиного польоту (Фото)
Примечание: Данный сайт носит чисто информативный характер и представляет собой сборник информационных туристических материалов. Информация по поводу представленных на сайте турбаз устарела и для более полного и актуального ознакомления с предложениями по отдыху в Закарпатье, для заказа туров и для получения актуальной ценовой информации - просим обращаться на сайт туристической фирмы «Танол».