ОЗЕРО ГОРИ РИБОЛОВЛЯ XTREME ВИНО ПРО НАС ПРОЇЗД

КОЛИБА "КРАСНА"


Примечание: Данный сайт носит чисто информативный характер и представляет собой сборник информационных туристических материалов. Информация по поводу представленных на сайте турбаз устарела и для более полного и актуального ознакомления с предложениями по отдыху в Закарпатье, для заказа туров и для получения актуальной ценовой информации - просим обращаться на сайт туристической фирмы «Танол».


Колиба „Красна” знаходиться в 50ти метрах від ТОК”Синевирське озеро”. Її назва співзвучна з назвою урочища, в якому розміщена. Тут можна посмакувати різноманітними національними стравами.

Велике фото (49 Кб)
В колибі виставлений верховинський одяг, який носило місцеве населення на початку та середині минулого століття, а також трофеї місцевих мисливців - роги, шкури, чучела.

Велике фото (43 Кб)
В колибі можна також ознайомитися з великою колекцією предметів домашнього вжитку. Деякими з них, наприклад, прядкою та кроснами, місцеві жінки користуються і в цей час.
Велике фото (67 Кб)
По середині колиби – місце для ватри. На Ваших очах на ній спечуть картоплю, сало, шашлик.
Велике фото (50 Кб)
На цьому фото хазяїн вивішує для копчення чергову порцію домашньої пікниці(ковбаски), сала, шовдаря(окіст). Всім цим Ви зможете поласувати і, навіть, купити, щоб пригостити родичів та друзів вдома.
Велике фото (37 Кб)
У цій колибі Вам запропонують ексклюзивну можливість одягнути верховинську гуню (петик) і спробувати пограти на справжній трембіті.
Велике фото (43 Кб)